SZKOŁA Z ŻYCIEM!
Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła z Życiem”, przyznawany przez Fundację DKMS. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla zaangażowania społeczności szkolnej w działania edukacyjne i promowanie idei dawstwa szpiku oraz pomocy osobom chorym na nowotwory krwi. Dzień Dawcy Szpiku odbył się w naszej szkole w marcu i przyniósł rejestrację 62 osób jako potencjalnych dawców. Pani prof. Anna Szczotka, inicjator i organizator tych działań w szkole również została doceniona i otrzymała dyplom dla ,,Pedagoga z Życiem."
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy wspierali realizowane inicjatywy. Otrzymany certyfikat jest dla nas motywacją do dalszego działania na rzecz budowania postaw empatii, odpowiedzialności i gotowości do niesienia pomocy innym.
