ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026🥳😍
Nareszcie!!! Długo wyczekiwany dzień okazał się gorący, nie tylko ze względu na pogodę i piękne słoneczko ☀️☀️,ale przede wszystkim ze względu na ogrom nagród🫡, ktore otrzymali nasi uczniowie za❤️: wyniki w nauce, wzorową frekwencję, reprezentowanie szkoły w konkursach i olimpiadach, praca wolontariatu i udział w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii 💪😍😇👍🫡❤️ Oprawę artystyczną po części oficjalnej przygotowali uczniowie klasy 2A pod okiem wychowawczyni Pani prof.Katarzyny Gąsiorek 😍👍 Wychowawcy klas spotkali się ze swoimi Uczniami ❤️ już po raz ostatni w tym roku szkolnym, by rozdać upragnione i zasłużone świadectwa 💪
Wszyscy, zarówno Uczniowie, jak i Nauczycieke, Dyrekcja oraz Pracownicy Szkoły zasłużyli na wypoczynek wakacyjny ❤️
Życzymy bezpiecznych i udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu 🥰😍👍💪❤️